Swet Sundjer Boba


Join the forum, it's quick and easy

Swet Sundjer Boba
Swet Sundjer Boba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Swet Sundjer Boba

Swet Sundjer Boba


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Informacije

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Informacije Empty Informacije Pet Dec 02, 2011 10:31 pm

marija

marija
Admin
Admin

Stefan Cvijovic vama poznatiji kao Cvija je mladi producent, vlasnik produkcijske kuce *Hit Music Produciton* i RnB izvodjach, rodjen 3. avgusta 1989. godine u Beogradu....

Bavi se muzikom od 2006. godine. Saradjivao sa mnogima kako iz svoje tako i iz drugih branshi muzike. Iza sebe ima jedno izdanje, prvi album (svima poznat Mixtape "Taj Rad" - 2008), nekoliko spotova (Cvija - Moja Zelja Si Ti, Cvija & Rasta - Upoznaj Moj Svet/Baci Pare, Cvija - Nisam Mogao Da Cutim, Cvija - Diskoteka ft. Dj Shone, Balkanika ft. Cvija - Djipaj, Cvija ft. Andrej Ilic - Vise Nema Te) i mnogo nastupa sirom Balkana. Uskoro i prvi solo album *Nisam Mogao Da Cutim* - City Records, na kom ce se naci jako zanimljivi izvodjaci kao gosti (Ana Shtajdohar, Nikola Paunovic, Andrej Ilic, Nikola Demonja...).

Za dizajn i fotografiju projekata zasluzni su Jelena Radosavljevic, Hadzi Aleksandar Djurovic,Nikola Jovanovic, Branko Petrovic i Dusan Milovanovic. Website i Officijalni Facebook vodi Branko Petrovic.

I jos nesto. Da ne zaboravim.
Vi svi, kriticari/hejteri, koji svojim nezrelim imaginacijama i bujnom mastom, pravite od mene nekog malog tatinog sina kome je sve na tacni, koji sve placa itd, mozete slobodno da pitate ljude sa kojima saradjujem i moje najblize prijatelje koliko sam ulozio u muziku do sada (posto vidim da vam je to najveci izgovor i problem za sve dobro sto se napravi). Ipak, volim vas, jer sam jednim delom i zbog vas tu, jer mnogo pricate o meni, ponekad toliko da zaboravite i svoj zivot.

Hvala Bogu, Mojoj Porodici, LoOneyu, Struletu, Boneu, Relji EO, Djoletu, Zeljku Vasicu, Ani Masulovic, Trik FX-u, Neshi Ye, Andreju I Sanji Ilic & Balkanici, Marku Konu, Jeleni i Duletu, Esli, Gruu, Nikoli Paunovicu, Blazeru, Joci Peuraci, Marku Maricu, Vasi, Ani i Demonji, Shonetu, Nicolli Jovanovicu, Nikoli Rumenicu, Branku Petrovicu, Ivi Smiljanic, Jovani Simonovic, Jeleni Petkovic, Prikiju, Raki, Sashi Simovic & Stefan Braunu, Gagiju Lexington i nogim drugima na svemu do sad!

https://swetsundjerboba.forumsr.com

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu